Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Don't Wake Me Up

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Wake Me Up".
3. Video është e këngës "Don't Wake Me Up", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Don't Wake Me Up  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/06/2012

2012-06-11T06:00:07+00:00

Dear beloved,
If this love will exist in my dreams,
Don't wake me up...

Too much light in this window,
Don't wake me up,
Only coffee no sugar, inside my cup,
If I wake and you here still, gimme a kiss,
I was in, in this dreaming, about to lapse...

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

So much light in the city you wont believe,
Been awake some days now no time to sleep,
If your heart ever fell out this love is the bed,
Tell me what is the music inside my head.

Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up up up
Don't wake me up
Don't wake me
Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

I don't wanna fall, fall, fall, fall asleep no,
I don't wanna fall unless I'm falling for you

Don't wake me up
Don't wake me up
Don't wake me up, yeah,
Don't wake me up up up
Don't wake me up,
Don't wake me...

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet