A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ciara

And I ➡ Dhe Unë

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Fortesa!.


And I

[verse 1]
I dont need me a basketball player
All I need is somebody thats down for me
And he dont have to have money
His love is just like honey
Its so sweet to me
He can have everything in this world
But he'll sacrafice it all for me
And I made up my mind
Im in love this time
And it feels so real

[Chorus]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever

[verse 2]
They can say that I am crazy
For makin him mah baby
But that's how it's gone be
See I done been through many changes
But this one I aint changing
It's gon' stay the same
I can have everything in this world
But I'll sacrafice it all for him
And I made up my mind
Im in love this time
And it feels so real

[Chorus]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever

[bridge]
I love you
And all of the things that you do
Oh baby please
I need you (I need you)
So believe me (I do)
I do (oOoOOo)
Cause I love you (I love you)
And every lil thing baby (you do)
No no OoO whooOooa OooOo
They don't know how I feel
Cause I know this is real

[Chorus 2x]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever


Dhe Unë

Nuk me duhet mua besketbollisti
e gjitha qe me duhet esht dikush qe kujdeset per mu
Dhe ai nuk ka para
Dashurinë e tij është mrekulli
Esht i ëmbël për mua
Ai mund të ketë çdo gjë në këtë botë
Por ai do të sakrifikojë të gjitha për mua
Dhe perbehet ne mendjen time
jam ne dashuri në këtë kohë
Dhe ai ndjehet i vërtetë

[Refren]
Dhe unë
Dijeni se ai then zemren time
Dhe unë
Dijeni se kemi zakon esht koha
koha për ne të qetësohem
Dhe unë
Dëshiroj të jem me atë përgjithmonë

[varg 2]
Ata thojn se unë jam e çmendur
Për atë dashurin time
Por kjo është ajo se si do të zhduken
Shikoj. do te bej disa ndryshime
Por kjo nuk është një ndryshim
esht 'qëndroj njejt
Unë mund te kem qdo gje ne ket bot
Por unë do të sakrifikojë për atë te gjitha
Dhe unëe kam ne mendje
jam e dashuruar ket koh
Dhe kështu ndjemhem vertet

[Refren]
Dhe unë
Dijeni se aj do ma thyej zemren
Dhe unë
Dijeni se kemi zakon ndonjëherë
kesaj kohe, koha qe ne të qetësohemi
Dhe unë
Dëshiroj të jem me atë përgjithmonë

[ura]
Unë të dua
Dhe të gjitha gjërat që ju bëni
Oh baby ju lutem
Unë kam nevojë për ju (Kam nevojë për ju)
Besonie pra mua (të bëj)
Unë (oOoOOo)
per Shkak se te dua (I love you)
Dhe çdo gjë qe beni (ju bëni)
Nuk ka asnjë OoO whooOooa OooOo
Ata nuk dinë si ndjehem
sepse e di qe kjo esht e vertet

[Refren 2x]
Dhe unë
Dijeni se aj do ma thyej zemren
Dhe unë
Dijeni se kemi zakon ndonjëherë
kesaj kohe, koha qe ne të qetësohemi
Dhe unë
Dëshiroj të jem me atë përgjithmonë

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019