A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ciara - And I

Teksti i këngës:

[verse 1]
I dont need me a basketball player
All I need is somebody thats down for me
And he dont have to have money
His love is just like honey
Its so sweet to me
He can have everything in this world
But he'll sacrafice it all for me
And I made up my mind
Im in love this time
And it feels so real

[Chorus]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever

[verse 2]
They can say that I am crazy
For makin him mah baby
But that's how it's gone be
See I done been through many changes
But this one I aint changing
It's gon' stay the same
I can have everything in this world
But I'll sacrafice it all for him
And I made up my mind
Im in love this time
And it feels so real

[Chorus]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever

[bridge]
I love you
And all of the things that you do
Oh baby please
I need you (I need you)
So believe me (I do)
I do (oOoOOo)
Cause I love you (I love you)
And every lil thing baby (you do)
No no OoO whooOooa OooOo
They don't know how I feel
Cause I know this is real

[Chorus 2x]
And I
Know that he wont break my heart
And I
Know that we wont ever part
Its time, time for us to settle down
And I
Wanna be with him forever

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019