A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ciara - Ooh Baby


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[verse 1]
Everytime I look up
He be slidin' through in the F150 pickup
On them things shinin' with the crazy bangin' system
Laid back reclinin' with his arm up out the window like OOH
Everytime he calls I pick up
When he doesn't I be quick to double check my signal
Hold it out the window and pull up my antenna
Im so gone gotta hit em, Im infatuated wit em
And ooh I never felt this before
[chorus]
Ooh Ooh Baby
Ooh Ooh Baby
Dont know what to do wit chu baby
You just got me actin' so crazy
And I think this could be love
This could be love
Ooh Ooh Baby
Ooh Ooh Baby
I just cant say no to you baby
Whateva you want Im so gone I cant think
And I think it might be love
This could be love
[verse 2]
Say baby you're like
Part of the puzzle that I've been missin' all of my life
You're like a brother but my lover you my get right
Im like an addict gotta have it
When I don't my body goes UH OH, UH NO
See you give me such a good vibe
When the drama sittin' ridin' on the B ride

I'll still be wit ya even if ya pockets aint tight
I may be young but I know love and you're the one
And boy you really got me feelin' so right
[chorus]
[bridge]
Ooh Ooh Baby
Ooh Baby Baby
Got me actin' up
Im diggin' on you
I dont know what to do
Ooh Baby
Ooh Baby Baby
Got me actin' up
Dont know what to do, you got me so in love
Cause Im diggn' on you
Im so in love
[chorus]
[2x]


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019