A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • C
  • Ciara
  • This Is What Love Is

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ciara - This Is What Love Is


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

[Intro]:
See See
I love you [x3] (Oh Baby)

[Verse 1]:
Baby, Imma show em what you missin (Imma show em what you missin)
Baby, all you need is my kisses
Hey love thing, (love thing) I'm wanna spoil you with my riches
(Let me spend a little money on you)
Hey young thing, I heard your heart's broken let me fix it (Yeah Yeah)
Know you've never had a girl quiet like me but you gone see
Just let me just take you out (take you out)
Let me fly you in to my city, everything is pretty
Let me show you what I'm about

[Pre-Chorus:]
Just wanna love you, let me love you, swear I love you, oh baby
Just wanna love you, let me love you, swear I love you, until you crazy

[Chorus:]
I wanna make you insane (I wanna make you)
Insane (What we gonna do)
Insane
There nothing about this, this is what love is
Insane (Can you make me)
Insane (Go crazy)
Insane
There's nothing about this, this is what love is
Passion, faith, hope, this is what love is
Hooked on each other like dope, this is what love is
Lips, chest, hips this is what love is
You ain't never seen nothing like this, because this is what love is

[Verse 2]:
Baby, baby, baby,baby, I'm more than just a lover
(More than just a lover, lover)
Baaaaaaaby, it's waitin on you to discover
I know just why you by yourself
Cause you feel you don't need no one else
But I can be that girl, and I can be your world
Use me till there's nothing left

[Pre-Chorus:]
Cause I just wanna love you, let me love you, swear I love you, oh baby
I Just wanna love you, let me love you, swear I love you, until you crazy

[Chorus:]
I wanna make you insane (I wanna make you)
Insane (What we gonna do)
Insane
There nothing about this, this is what love is
Insane (Can you make me)
Insane (Go crazy)
Insane
There's nothing about this, this is what love is
Passion, faith, hope, this is what love is
Hooked on each other like dope, this is what love is
Lips, chest, hips this is what love is
You ain't never seen nothing like this, because this is what love is

[Bridge:]
Tell me why you found somebody
Who broke your heart
And you wanna love again
But you don't know where to start
But all you gotta do is ask
And we can leave her in the past

[Pre-Chorus]:
I just wanna love you, let me love you, swear I love you, oh baby
I Just wanna love you, let me love you, swear I love you, until you crazy

[Chorus:]
I wanna make you insane (I wanna make you)
Insane (What we gonna do)
Insane
There nothing about this, this is what love is
Insane (Can you make me)
Insane (Go crazy)
Insane
There's nothing about this, this is what love is
Passion, faith, hope, this is what love is
Hooked on each other like dope
This is what loveis
Lips, chest, hips this is what love is
You ain't never seen nothing like this,
Because this is what love is


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019