Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Nuk është Vetëm Këngëtare, Ja Me çka Merrej Ajo Më Parë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
[25-10-2015]
Çiljeta që nga koha e parë e daljes në skenë, ishte çdo herë një vajzë seksi dhe provokative. Ajo në moshën 16- vjeçe arriti që të kurorëzohet si Miss Kinemaja në kompeticionin Miss Shqipëria. Që nga ajo kohë këngëtarja me të vërtetë që ka pësuar shumë ndryshime sa i përket pamjes së saj.

Së fundmi ajo ka publikuar edhe dy fotografi të cilat mesa duket i kanë ngjallur asaj nostalgji për të kaluarën, raporton indeksonline.

Në njërën shihet me kurorën e Miss, ndërsa në tjetrën në moshën 14- vjeçe, pjesëmarrëse në Kënga Magjike 1 bashkë me Dr. Florin.

Çiljeta mesa duket nuk e ka ndërmend që t’i ndahet edhe më tej karrierës së muzikës të cilën duket që e ka filluar në moshë shumë të hershme, por a do ti kthehet ndonjëherë modelizimit e di vetëm ajo ...
 (Indeksonline)Komente 0