Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çfarë I Rri Më Mirë Çiljetës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
[18-02-2016]
Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka postuar sot në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet me një veshje plot stil në një backstage.

Ndonëse është shquar gjithmonë për format e saj trupore dhe veshjet që ajo zgjesh por Çiljeta mendon se çelësi i suksesit të bukurisë ndodhet diku tjetër.

“Gjëja më e bukur që ju mund të vishni është një buzëqeshje”, shkruan Çiljeta në rrjetet sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0