Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çiljeta Dhe Noizy Realizojnë Klipin E Ri “Mama Lover”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12
[20-04-2016]
Ka kohë që dyshja e famshme e muzikës shqiptare ka paralajmëruar një projekt të përbashkët muzikor.
Bëhet fjalë për Çiljetën dhe Noizyn, të cilët së bashku do të vijnë në këngën “Mama lover”.Këtë titull na lë të kuptojmë këngëtarja, e cila përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram” ka paralajmëruar se ai dhe “bisha” siç e quan ajo Noizyn do të vijnë së shpejti me këngën e re.Reperi ka paralajmëruar se publikimi i nga një klipi çdo të premte do të vazhdojë akoma por nuk është zbuluar nëse edhe ky bashkëpunim do të jetë në vazhdën e këtyre publikimeve.
 (Telegrafi)


      Noizy - Me Shum Se Dollar (Feat.Çiljeta) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0