Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Çiljeta - I Harrova Perrallat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Harrova Perrallat".
3. Video është e këngës "I Harrova Perrallat", por nuk këndohet nga Çiljeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Çiljeta - I Harrova Perrallat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Teksti:

Armand Trebicka

Muzika & Orkestrimi:

Adrian Hila

Këngë e albumit:

"Tekila"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2003

2003-11-30T23:00:00+00:00I harrova perrallat
qe dikur mua m tregonin
me pelqenin e nisja endrrat un ..
Mi kujtove ti
te bukra prralla qe harrova
po tani ti po me le pa gjum
Te kam dashur e te dua
ty nuk te kuptoj..
ku je futur ti nuk po te gjej..
Dua te degjoj perrallat e tua si dikur
do bej sikur degjoj do bej sikur skuptoj ..!!

Ref/2
SA me MunGon ..
Oo sa shum ti em mungon
qdo gje pranoj vetem me ty te rri
nuk e kupton un e di nuk e kupton
kaq shum sa un nuk dashuron njeri.

Dua te degjoj perrallat e tua si dikur
do bej sikur degjoj do bej sikur skuptoj ..!!

Ref/2
SA me MunGon ..
Oo sa shum ti em mungon
qdo gje pranoj vetem me ty te rri
nuk e kupton un e di nuk e kupton
kaq shum sa un nuk dashuron njeri.


Ky tekst u dërgua nga Erza
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet