Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video Top 200

Çiljeta - Maria  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  37

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9
Ti mendoje se edhe kur jam vetëm,
Un’ i ndaja ndjenjat me dikë tjetër,
Do kërceja un’ latino dhe samba,
Sepse kjo më pëlqen, ti e di më pëlqen,
Na-na-na-na-na-na-na...
Na-na-na-na-na-na-na...
Keq, po tingëllon, ooo... më shqetëson,

Fustani me vija, e imja e tija,
E kujt je Maria?
Sikur ta dija, me ty nuk do flija,
E imja Maria.

Sa do të doja, të mos tregoja,
Unë të vërtetën,
Dhe kur jam vetëm,
E jotja mbetem.

Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj,
Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj.

Luaj ti me trup, jeto në momente,
Bëje çdo lëvizje sa më kaliente,
Mos shiko në qiell, kur në tokë më gjete,
Mua ja ku më ke, ja ku më ke,
Na-na-na-na-na-na-na...
Na-na-na-na-na-na-na...
Keq, po tingëllon, ooo... më shqetëson.

Fustani me vija, e imja e tija,
E kujt je Maria?
Sikur ta dija, me ty nuk do flija,
E imja Maria.

Sa do të doja, të mos tregoja,
Unë të vërtetën,
Dhe kur jam vetëm,
E jotja mbetem.

Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj,
Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj.

Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj,
Sa her’ të mendoj,
Qesh, qaj, nuk të shoh,
Lotët nuk i thaj,
Nuk i tha-iaiaj.


Ky tekst u dërgua nga Snaplyrics   Mymusicc   Aardita   LRamadani
Më Shumë Këngë Nga Çiljeta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet