A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cima (Rasim Thaqi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  80
  • Emri i Vërtetë:
  • Rasim Thaqi
  • Vendlindja:
  • Vukovc 
  • Mosha:
  • 70 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Cima (Rasim Thaqi) është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Një pjesë të fëmijërisë e kam kaluar në fshat, periudhë të cilën e kujtoj me nostalgji. Fshati më mungon shumë dhe jeta në qytet më duket shumë e mërzitshme. Këtu do të flas për fëmijërinë time dhe ju keni rast të dini më shumë për mua. Kam lindur në Llapushnik të Drenicës. Babai Rrustemi dhe nëna Habibja na kanë marue tre djem e dy vajza. Nënës sime i kanë vdekur 5 fëmijë, kur ishin shumë të vegjël - për njërin që i ka vdekë jam g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Nushi

Valon Rama

Ergin Brahimi

Valon Buquku

Driton Obertinca

Acidi

Ron Rexhi

Edi Krasniqi

Burim Hoxha

Hysni Zeqiri


Tags: Cima, Rasim Thaqi, Rasim Thaci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019