Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Cima (Rasim Thaqi) - "Rruga E Hasan Kungj Bosit"

Teksti origjinal i kenges

A E NJIHNI QIKIT DJAL
JO JO
NALU
KU PO SHKON
PO SHKOJ NE SHPI
KU E KI SHPIEN
E KAM MA POSHT VETEM ERDHA TE KJO RRUGA
CFAR RRUGE BE E KUJNA A KJO RRUG
E SHTETIT
CFAR SHTETIT MORE
SHTET JAM UNE KJO RRUGE ESHTE E EMJA
KAPENI
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019