A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Cima - Du Mu Myt


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/12/2010

2010-12-14T11:31:48

Du mu myt,
Du mu myt,
Oj grue du me kcy.

O ju tre fmit qi po ju la
oo nshpirt po mdhimi
po skam qka boj
se shpirti nfyt mka ardh

ooo zot mytum mytum ma shpejt
edhe mercedesin ma vjedhen e qi me ta hidaren e bojsha o zot du mu myt

kam qef ma shpejt mu myt oo aman aman aman aman aman eeeeee
sa ma shpejt merma zot shpirtin
ee moj gru mir po ta boj po ishallah more zot pa nalu more zot se po mytna se nashti ajo ka qef
ooo more zot qom mu nxhenet
e ket gruen tem qoje nxhenem e kalle kreejt kalle krejt kalle krejt kalle krejt oo qitja flaken edhe ju mushterit e mi ee vallah pse prej juve kum urnu
prej juve kum majt fmit
do mu myt oo qka pom mdhimet pavarsia qi spe e pret po skam qka boj oj pavarsi faaaal mfal qi po mytna oo nuk kam qare pa u myt
du mu myt edhe ju hajnat edhe ju hajnat falmineres se viq juu se viq juu ja ki ba ... do mu myt


Lyrics submited by HanemshaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019