A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Cima (Rasim Thaqi) - Hajde Dullo Qucullada Qiki Ta  (Feat. Dulla)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/04/2013

2013-04-11T12:15:23

ehhhhhhhehhhhhhhehhhhhhhhhhheeeeeeeeheeeeehhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeh

ore dullo agjami kat qu gruja me lyp fmi a pe don te bardh a te zi hajde pi nji got raki

ore cim o burdai spe don tbardh po pe don tzi
edhe une po du me pi bashk me ty ni got raki

hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki da dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta

ore dullo agjami kat qu gruja me lyp fmi e pe don te bardh a te zi hajde pi nji got raki

ore cim o burdai spe don tbardh po pe don tzi edhe une po du me pi bashk me ty ni got raki

hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki da dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta hajde dullo qukullada qiki ta qiki qiki qiki ta


Lyrics submited by Halit MorinaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019