A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Cima (Rasim Thaqi) - Oj Iza Fiza  (Feat. Dreni Fiza)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

30/05/2010

2010-05-30T19:10:19

Dreni ;
Atë ditë e sot ama çdo sekond
sakt 12 mot ti je pika ime e dopt .
Nga ti shum gjatë kët e fsheha xhan ..
Veç mos t'humbas s'paku dashni t'kam .
Fiza ;
Beso a mos beso nëse do ..
Ti je ajo i vetmi që mungon ..
Nga viti 1999 tjetër plan nuk kam ..
Pos syrit ton ti pëlqej o xhan
Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza

Dreni ;
Atë ditë e sot ama çdo sekond
sakt 12 mot ti je pika ime e dopt .
Nga ti shum gjatë kët e fsheha xhan ..
Veç mos t'humbas s'paku dashni t'kam .
Fiza ;
Beso a mos beso nëse do ..
Ti je ajo i vetmi që mungon ..
Nga viti 1999 tjetër plan nuk kam ..
Pos syrit ton ti pëlqej o xhan
Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza

- e imja je e imja je
- e imja je osht hamamin tapuzin e jemja osht ec
- e jemja je o qka kom gjall e dekun e jemja o loqken ta honksha
- e jemja osht fund .
- o o o pasha qka kom gjall e dekun e jemja je
e jemja je o ta hanksha loqken e jemja je
- qysh e jotja kurr sko me kan e jotja
qifsha hunt
- as e jotja e as e jotja
dren ajde zemra jem kha

Cima ;
Oj iza fiza pasa e sa friza 2x
oj iza fiza aklli neper friza
me ne fund o iza ran do kokrriza
o fiza fuza hajde hajm sakuza


Lyrics submited by FesstimKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019