A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Cima (Rasim Thaqi) - Tepsia E Madhe


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/01/2013

2013-01-28T02:11:55

1 ORBIT
CFAR ORBITI DON
SA DUHET
45 CNET
FALEMINDERIT
DITEN E MIR
DITEN E MIR
DITEN E MIR
MIRDITA
MIRDITA
A ESHTE E VERTET KUSH BLEN MALL 10 EURO JA JEPSHI 1 KILL PET
PO ESHTE E VERTET
SPASNA ME GZU SHUM
AH AH AH AH
SHTINE QATI
SA
10 EURO E 20 CENT
VEQ UNE MFAL DESHTA MET THAN DISHKA A BAN 2 ME MARR
JO SBAN VETEM KE BLE PER 10 EURO NESE BLEN PER 20 EURO ATEHERE BON
NUK BON NESE BLEN PER 20 BON
NU KESHTE FERR QISHTU
SHUM ESHTE FERR
HA AXH
JO VEC THASH ANI
MFAL QE PO PERZINA A EDI MASITI SHOQE NUK A KON

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019