A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Cima (Rasim Thaqi) - Qel Qel Kokobel


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/10/2014

2014-10-09T11:49:02

OJ INXHE
HA DJALI JEM
A MA JEP QIKEN NE PRISHTINE
QYSH MORE TI KOKE I VOGEL PER QIKEN TEME
JO BE INXHE NUK JAM I VOGEL 17 VJEC I KOM BO
17 VJET IK MORE KOPIL MORE DREQ A MA JEP QIKEN
VALLAH BOLL I MIRE KOKE QYSH E KE EMRIN
DREN E KOM EMRIN
A KI TELEFON
206 201
TI A PE SHEH SE I VOGEL
VALLAH TAMAM KANA PER MU
TI I KI SYT E DREQIT
UUUU CFAR FEMNE
EC BRE QELI I ZANAVE
UF UF FLOKET TI HANKSHA
UH SA E MIRE KOKE
KU KU
LEJE QE KOKE QEL POR EDHE FYTYR TE MAJMUNIT PASKE
BASH VALLAH
QEL QEL KOKOBEL
KUSH A TU MAM SHU
KUSH BE POTA MSHON
IK BAJU
EDHE QETU PO NA PERCJELL
UNE JAM KUKULL O HAJVAN KSHIRI QETO

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019