A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Cima (Rasim Thaqi) - Djali Polic


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/10/2014

2014-10-20T19:19:12

ZOTERI TOGER PO KERSET DIKUSH NE DER
KSHYRE KUSH A
KOKA NI GRU ME NJE DJAL
SHTINE MRENA
SI URDHERONI
HAJT HINI
MIR ZONJE
CKA MUJ NDIHMU
ZOTI TOGER E KUM PRU DJALIN PO DU ME SHTI MU BO POLIC
E PSE PO DONI ME BO DJALIN POLIC
PSE DJALI JEM KURXHA NUK DIN
GJITHMONE INTERESANT I KSHYR FILMAT ARTISTIK
GJITHMONE E DI PERFUNDIMIN
QYSH AAAAA
QYQI
PO VALLAH
ZOTI TOGER E PASKA NANEN E MIR
MOSUM PREK
QETESI
SI URDHERONI
TURP TE QOFT
ZONJA KAN NE NIVEL
EDHE DJALI KSHYRE QFAR DJALI BESOJ TA SHOHNA
SE CFAR ESHTE DJALI
EEEEEE
MIRE ZONJA NA TASH NUK KINA QARE MI BO DISA TESTE
A KA MUNDESI TI ME JA BO NJE PYETJE DJALIT TEND
TANI E KSHIRNA SHKA NDODH
PO MORE
DJALI JEM
KSHYRE A ESHTE TU ARDHE NANA JASHTE
PO NAN QE MINIHER
HMHMHMHHM ZONJE
MVJEN KEQ POR PAK DJALI JOT KOKA SI I LAM PAK E PASKA TRUNIN E TRASHE
PSE
QYSH PSE AI DUL JASHTE ME KSHYR APO VINI
TUJ KA MUJT ME KSHIRE PREJ DRITARE
A JE TUARDH A SJE
JOJO KJO NUK ASHT E QARTE

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019