A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Cima (Rasim Thaqi) - Dashnori


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/11/2014

2014-11-24T13:08:38

kshyre kush po vjen o zot
ku ije loqk
aje mir
mir
ku je ti moj pikur ke hup pikur stkum pa
a ku jam hup
kallxon ku je hup
une erdha te shpija jote me kerr sije kerkun
te thiri ne telefon se qel
ca u bo me ty
jo zemer nuk u bo kurxha
t mthave sot 1 jav neser 2 jav masneser 2 jav
un nuk e di shka me bo me ty
une nuk muj me duru
sjam tut premtu kurxha
shka tkum than deri qetash a kan e vertet
gjithcka
ti zemer a e din qe une jam shtatzane
qysh je shtatzan
ti shtatzan sosht e vertet
apsulut eshte shum e vertet
jo
po
caaaaaaaaaaaaaa
shka mpaska xhet mu o zot i madh
kur ka ndodh kjo
ka ndodh kur as pe di ti kura
t lutna zemer
shko gjinekologji abortoje tlutna
jo asnjeher
jo s eshte e munder kjo
qysh mum ka than te shpis mu feju me ty
shka me intereson mu kush tka
feju ty
mu ka m interson se une jam shtatzan
ngo zemer ngo mir shka po thom
sonte mbramje i ki 5 mij euro
dhe neser e ki kerrin dhe cka dush blej
vec mos me dit kerkush kit pun
mir zemer pra tung.

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019