A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Claude Kelly

I Hate Love ➡ E Urrej Dashurinë

 Anglisht ➡  Shqip
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Fluutraa


I Hate Love

1) I hate the mornings
cause I know what they bring
you get up
take a shoqer in no time
you're leaving
and it sounds so selfish
but I can't help
but think
that if you knew how
much i needed you
you'd stay.

REF:Cause I hate goodbyeS
I hate these tears in my eyes
I hate my self for the way I feel about you everytime
I've had enough
Im sick of wishing he was
around me every day every night
It's way too much
I hate Love,I hate Love.

2) I hate your phone calls
in the middle of the day
cause all they do is just
remind me that
my baby is so far away
It drives me crazy
cause I need you with me
I know it's time for you
to understand when I say.

REF:That I hate goodbyeS
I hate these tears in my eyes...

3) I don't want to feel this alone
(I can't help It)
Every time you walk out the door
I start missing'ya
(I can't help It,noo)
I wish I didn't need you this much
(I can't help It)
but I Love
how It feels when we touch.

REF:I hate goodbyeS...


E Urrej Dashurinë

1) I urrej mengjeset
sepse e di çfar me sjellin
ti zgjohesh
ben nje dush ne asnje kohe
dhe me lë
kjo tingellon aq egoiste
por un nuk mund te ndihmoj
por mendoj
qe nese ti e di sa
shum kam nevoje per ty
do te qendrosh.

REF:Sepse i urrej lamtumirat
i urrej keta lot ne syt e mi
e urrej veten time per menyren se si jam ndjerë per ty
çdoherë
un kisha mjaft
jam i semure nga deshira se ai ishte
rreth meje çdo dit çdo nat
kjo menyr është shum
e urrej dashurin,e urrej dashurin.

2) I urrej telefonatat e tua
ne mesdit
sepse gjithqka qe ato bejn është thjesht
te me kujtojn se e dashura ime eshte shum larg
me ben te çmendem
sepse kam nevoj te jesh me mua
e di eshte koha per ty
ta kuptosh kur un them.

REF:Që i urrej lamtumirat
i urrej keta lot ne syt e mi...

3) Nuk dua te ndjehem kaq i vetmuar
(Nuk mund ta ndihmoj)
çdoherë qe ti del nga dera
mua filllon te me marrë malli
(Nuk mund ta ndihmoj,joo)
do te deshiroja te mos me mungoje kaq shum
(Nuk mund ta ndihmoj)
por adhuroj
si ndihem kur ne prekemi.

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019