A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Claude Kelly - I Can Change Ya Life

Teksti i këngës:

- (feat. LIoyd)

Just give me a little more time.
A little time to work out these words in my mind.
Ooh. I wish that you could look in my eyes.
And see I'm really hurting so deeply inside.

[Chorus]
Cut out on the things that I said, I know I was I wrong.
(I know I was wrong)
When I told you pack your things, I took it too far.

He use to abuse you.
He only used to get on my level.
I can change ya life.
If you let me, I can do it.
I know just what you need.
I can change ya life.
I can make you happy, girl if you let me.
I'll break your thoughts complete, I can change ya life.

And I'm sorry.
I can be a little stubborn its true.
And I know sometimes I take my pain out on you.
But you know me best, you know what I've been through.
And you should know by now overall I really love you.

[Chorus]
Cut out on the things that I said, I know I was I wrong.
(I know I was wrong)
When I told you pack your things, I took it too far.

He use to abuse you.
He only used to get on my level.
I can change ya life.
If you let me, I can do it.
I know just what you need.
I can change ya life.
I can make you happy, girl if you let me.
I'll break your thoughts complete, I can change ya life.

I know just what you needed.
Let me provide it.
There's no need to fight this thing.
The silly little things I slip and say.
You're ready to move on, leave me here and walk away.
It would only take one word to make you say.
And that's sorry.
Yeah, it's one word.
That's all, why's it so hard to say.
Hard to say I'm sorry.
Oh it's one word.
No more, to get you home today.
But its hard to say I'm sorry.

It's one word, that's all.
Why's it so hard to say.
Hard to say I'm sorry.
It's one word.
No more, to get you home today.
But it's hard to say I'm sorry.
Baby I'm sorry.

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)






Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019