A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Claude Kelly - Like An Iceberg


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

-

never been the type of woman
that needed someone
had to do things myself
or they never got done
never knew around the corner
i'd meet someone
that i would be totally comfortable sharing my love

now i don't mind letting my guard down
my heart is yours now
'cause baby now

[chorus]
you make me melt
like an iceberg on the sea
Baby you’re doin’ things to me that I never felt
you make me melt
never ever been this weak
and this is all brand new to me
i think i should tell you
that you make me melt

now you should never say never
bout whats happenin to me (?)
'cause i said
i'll never let a man take the lead
but now im dependent
baby you're all i need
wouldn't last a day or a hour
without you next to me

now i don't mind letting my guard down
my heart is yours now
'cause baby now

[chorus]

now i've always been the cool independent type
but now im different when i look in your eyes
like tryin to play it as cool as ice
but you make me melt

[chorus]

the things you do baby
love is my cool
when im with you baby

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019