A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Claydee & Faydee

Who ➡ Kush

 Anglisht ➡  Shqip
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Cherrycrush


Who

1st Verse : Aryan Nahid

tell me why
Everything we had is nothing, nothing, nothing (Female Spell)

All i did
Was try to give you all my lovin’, lovin’, lovin'(female spell)

(Aryan And Shah Together)

Baby girl you did me wrong
And you can say i should have known
But it’s time to play a different song
And now i’m gone
3rd verse : (Shah)
Why do you think you have to lie
I can see the truth right in your eyes
Girl you must have lost your mind
What did you expect me to do
After all that we've been through
Girl i'm wasting no more time
Tell me who (Female Spell continued on every line)
Main verse: Aryan Nahid
Whos gonna love you like i do
Whos gonna kiss you like i do
Whos gonna touch you like i do
4th verse: (Shah)

I can’t lie
You really had me going, going, going

We could have had it all
But then you had to go and blow it, blow it, you’ve blown it

(Aryan Nahid)

Baby girl you did me wrong
And you can say i should have known
But it’s time to play a different song
And now i’m gone

Why do you think you have to lie
I can see the truth right in your eyes
Girl you must have lost your mind
What did you expect me to do
After all that we've been through
Girl i'm wasting no more time
Tell me who

Whos gonna love you like i do
Whos kiss you like i do
Whos gonna touch you like i do
How could you be so cold so cruel
Hope you know he’ll never do
All the things i did for you


Kush

Më thuaj pse
gjithçka që e kishim nuk ishte asgjë, asgjë, asgjë
Gjithçka që e bëra
ishte për të dhanë të gjitha dashuritë, dashuritë, dashuritë e mia

Zemër, nuk më kuptove
dhe mund të më thuash që unë duhet të kem ditur
por është koha për një këngë të ndryshme
dhe tani kam ikur

Pse mendon që duhet të gënjesh
mund ta shikoj të vërteta në sytë e tu
vajzë, e ke humbur mendjen tënde
Çfarë shpresove që e bëja
pastaj të gjitha që kemi kaluar
vajzë, nuk do të humb më shumë kohë
Më thuaj kë

Kush do të të dojë si unë?
Kush do të të puthë si unë?
Kush do të të prekë si une?

Nuk mund të gënjej
Ti më ke ndezur, ndezur, ndezur shumë
Mund t'i kishim të gjitha,
por pastaj duhet të shkoje dhe e shkatërroje, e shkatërroje, e ke shkatërruar

Zemër, nuk më kuptove
dhe mund të më thuash që unë duhet të kem ditur
por është koha për një këngë të ndryshme
dhe tani kam ikur

Pse mendon që duhet të gënjesh
mund ta shikoj të vërteta në sytë e tu
vajzë, e ke humbur mendjen tënde
Çfarë shpresove që e bëja
pastaj të gjitha që kemi kaluar
vajzë, nuk do të humb më shumë kohë
Më thuaj kë

Kush do të të dojë si unë?
Kush do të të puthë si unë?
Kush do të të prekë si une?

Kush do të të dojë si unë?
Kush do të të puthë si unë?
Kush do të të prekë si une?

Si mund të jesh sa shumë e ftohtë, sa shumë mizore?
Shpresoj që ti e dish që ai nuk do ta bëjë kurrë
gjithçka që unë e kam bërë për ty

Oh, zemër, oh, zemër...
Më thuaj...
Oh, zemër...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018