Më mbaj mend (për 1 muaj)

Claydee - Sexy Papi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

The way you look in the morning
In the morning
The way you kiss without warning
Without warning
Sometimes you play me, like a girl
You know the way to rock, my world
I wish that we could find some time
Alone
Take me higher baby
Just where i wanna be
Take me high my lover
You're my
My sexy papi...
My sexy papi...
you're the one for me
My sexy papi...
The way you're touching me baby
Drives me crazy
You gotta smile like you do babe
It's just amazing
Sometimes you play me, like a girl
You know the way to rock, my world
I wish that we could find some time
Alone
My sexy papi...
My sexy papi...
you're the one for me
My sexy papi...
Claydee
Publikimi: 06/05/2013


Claydee - Sexy Papi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy Papi".
3. Video është e këngës "Sexy Papi", por nuk këndohet nga Claydee.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Claydee:


Komente 0