Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çlirim Denaj - Ti Je Miss Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

U dashurova nje here me nje mis.
Nuk kishte femer tjeter si ajo.
Kur une i thoja embel let me kiss.
Ajo ma kthente eger So I not.

Ta doja une gjithe jeten kete mis.
E thjeshte nuk ishte, s`ishte dosiso.
Gjithe jeten duhej qe nga pas ti rrish.
Ti thuash, mos ti thuash jo, jo, jo...

Ref
Mariana, Mariana...
Degjoja zera rruges ne c`do cep.
Je shume e bukur meskeputur.
Po vjen me mua apo nuk po vjen.

Mariana, Mariana...
A je cigane apo je e zbehte.
Floket e gjata e syte e zeze.
Ti je misi, misi i vertete!

Por misi do te dale edhe ne skene.
Dhe zhveshur ate duan ta shikojne.
Dhe djemte e botes pas asaj t`i shkojne.
Te gjithe e puthin dhe e perqafojne.

Nese venods te duash kete mis.
Ti mblidhe mendjen mire o more djale.
Harroje ti mor deren e shtepise.
Se misi i bukur prangat nuk i do.

Ref (2.x)


Ky tekst u dërgua nga  Eliosshuli

Çlirim Denaj - Ti Je Miss
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Miss".
3. Video është e këngës "Ti Je Miss", por nuk këndohet nga Çlirim Denaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Çlirim Denaj:


Komente 0