A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  647
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Cozman është një këngëtar shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Ylber Abdullahu dhe eshte simpatik dhe shume i pelqyer nga vajzat. Pas publikimit te bashkepunimit midis Cozman dhe kengetares sexy Tuna Sejdiu, u be publike edhe lidhja e tyre e dashurise. Ka jetuar per shume vite ne Londer dhe atje i kane vene edhe nofken “Cozman”. Prej disa vitesh, djaloshi nga Prishtina i eshte bashkuar grupit te hip hop-it “Babastars” dhe po shijon suksesin ne muzike, i cili sa vjen e po behet edhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

Anëtar i labelit

Babastars

Ish-I dashuri i

Tunës

Profili

Twiter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Getinjo

Getoar Selimi

BimBimma

Action Bronson

Skivi

D.U.D.A.

Elinel

Lyrical Son

Mc Kresha

2Ton


Tags: Cozman, Tuna, Cozzy, Ylber Loti, Ylber Ahmetllari

Cozman në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018