Audio

Crazy Girl & G Bani - Per Vajza Edhe Cuna


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2015

2015-02-22T17:08:28

Më Shumë Nga

G BaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Vajza Edhe Cuna" kënduar nga Crazy Girl & G Bani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Crazy Girl & G Bani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Crazy Girl: