Më mbaj mend (për 1 muaj)


Crazy Girl & G-Bani - Te Amo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Amo".
3. Video është e këngës "Te Amo", por nuk këndohet nga Crazy Girl & G-Bani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Crazy Girl & G-Bani - Te Amo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Muzika & Teksti:

Crazy Girl

Muzika & Teksti:

G Bani

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

G Bani

07/06/2017

2017-06-07T12:17:43+00:00G-BANi:
Esht ai cuni nga Rrubiku qe solli teleferiku
Ne kete maje karriere qe nuk paska kembe miku
Ketu mirnjohja shkelet, shkelmohet si top llastiku
S’ mbetka gje te bej armiku, sepse te rrezoka miku
Kshu qe edhe sikur ma ka then dhe vete publiku
Nder keto yje muzike me distance me fantastiku
Nga dale e me nga dale, duke nxjerre raki nga fiku
Kombinoj me suksesin si birra me kikiriku

Crazy Girl:
Ata vuajn nga zilia dhe arrijne deri sa
Te thone se s’ me kane qef, sikur ta dinin une se sa
Sepse bien ndesh me faktet, tani hajde jepi dum
Thone se me kane inat, sikur ta dinin une sa shume
Me njeren dore i luajta, i talla dhe i gjuajta
Nder sa paralelisht me doren tjeter vargjet shkruajta
I shtyva ne gremine mbasi u lidha terkuzen
I nderuari trupi gjykues, e pranoj akuzen
I kam vargjet ritmike, se e njof mire HIP-HOPin
Te ftohta dhe te ngrohta, I gatuaj te te ngopin
Nuk e ka shancin asnjeri, sa her qe e kam une topin
Pak a shume sikur beri Odisea me Ciklopin
Ne te gjithe globin, Dori me Robin
Nese do te pish eja me vere te te ngopin
Degjo ketu ca them dhe mos ma luaj mua snobin
Ate qe enderron ti, une i bej vetem per hobin

Crazy Girl:
Whow yea, you know baby I got you
E kemi planin, vetem andiamo
That’s nice, I know baby you love me
Po edhe une ty te amo, te amo (2x)

G-BANi:
Shiko si shajne, gjoja per me diss Gt
Fali O Zot, t’ rijt’, no no please fmit
Mos I rreshkit ne humner te Iznit
kujtojne se jane te filmat e Disney-
Sonte ne darke hajde bashke me gjithe te zijt’
Kur dal ne skene live bashke me gjith’ t’ mit’
E kam zakon, u a jap gjithmone hit
edhe Tiranes po edhe Parisit
a, edhe Tiranes po edhe Parisit
a, kujtojne se lujn kta te filmat e Disney-t

Crazy Girl:
Whow yea, you know baby I got you
E kemi planin, vetem andiamo
That’s nice, I know baby you love me
Po edhe une ty te amo, te amo (2x)


Më Shumë Këngë Nga Crazy Girl:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet