Audio

Top 200

Cricket & Numen - Me Fal (Remix)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2019

2019-07-08T20:12:01

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Nëse fjalët s'kanë kuptim
Më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
Njësoj është dhe buzëqeshja (buzëqeshja)
Nëse fati asnjëherë
Nuk na ndan as na bashkon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj


Ky tekst u dërgua nga Wmijo
Më Shumë Këngë Nga Cricket: