Më mbaj mend (për 1 muaj)


Cricket & Numen - Me Fal (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Fal (Remix)".
3. Video është e këngës "Me Fal (Remix)", por nuk këndohet nga Cricket & Numen.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cricket & Numen - Me Fal (Remix)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Muzika:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Fatmir Muja

Komente

Asnjë Koment

08/07/2019

2019-07-08T19:12:01+00:00Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj

Nëse fjalët s'kanë kuptim
Më e mirë është heshtja
Nëse loti është i rrem
Njësoj është dhe buzëqeshja (buzëqeshja)
Nëse fati asnjëherë
Nuk na ndan as na bashkon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon
Sot e përgjithmonë, ka dicka që nuk ndryshon

[REF.:]
Më fal, të lutem më fal
Që nga vetja s'të ndaj
Ti e din se jam pa faj
Më fal, të lutem më fal
Që nuk mundem të ndryshoj
Të jetoj e të t'harroj


Ky tekst u dërgua nga Wmijo
Më Shumë Këngë Nga Cricket:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet