Më mbaj mend (për 1 muaj)

Criminoso - Syt Si Deti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

- U bona p.. nane e thash ti ja fali zemren ni qikes qe merre prej qiti djalit se rash ne dashni em me boni per veti teper e bukur me syt kalter si deti e un thash vetemeveti ke ky fat vazhdova per seriozisht e jo veq per ni nat u bona viktim e sej se ajo em rrejti se mue em tradhtoje vazhdoj me ate tjerin
e un si budall gjithqka ja fala e kom lon qdo femen per to qe em ka dal per para sum interesojke bukuria as per pare pe du njo te hajrit e jo tuliqfare
se sa per hajgare kurr sja kisha nis as kurr se kisha pru une qet dit edhe pse tash e kom ni tjeter femen se ti te kom harru se ata tash e kom n'zemer...(3


Ky tekst u dërgua nga -xgx-Criminoso
Publikimi: 18/02/2010


Criminoso - Syt Si Deti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt Si Deti".
3. Video është e këngës "Syt Si Deti", por nuk këndohet nga Criminoso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Criminoso:


Komente 0