Më mbaj mend (për 1 muaj)

Criminoso - Beso Ne Vetevete (Feat. Teena & Phonix)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

''Criminoso'':
Qysh jeni shkatru nuk po muj me besu Jeni hutu menoni bile spakten me n dryshu secili ma i keq sa tjetri kontrolloni veten krejt po harroni t kqijat tregoni ka ju meten aj ky qaj secili spo ka faj faj kejt pi shtin qe pe bon jeten aq kallaj Zor osht me fitu e shum leht osht me deshtu Weq besimi osht shpresa buken me fitu Ka njerz qe skan dur as kom tjert bab as nan Ose naj jetim qe prej familjes osht i ndan Gjethkush po ka probleme e kjo po ndodh gjethka sdo me thon qe je i vetmi e veq ty t ka ra ti munesh me ba si tjert se edhe ti je njeri te ti osht veq dallimi qe pe len met mujt sherri sha ki mrena n zemer mos maj msheft kallxo nashta ki najsen e per qata t lutem lufto

Reff; 2X ''Teena''
Kurr Mos U Dorzo Se Jeta Prap Vazhdon
Beso Vetveten Dhe Zoti Do te ndihmon

''Phonix''
E di qe je merzit me kto problemet qe i ki
Largohu prej t keqes e heke at raki
merre jeten ma serioz se me hajgare nuk bon sen e dallon heret a von kur boten anash e she Je bo si jetim qe kerkon nuk e ka n at ven t shkret ku edhe veten je tyj e sha je ra viktim qe e bone at gabim tash ty pot doket se me krejt njerzit ki idhnim po nuk osht qashtu nisja jeten me jetu mos bjer en at pozit edhe veten me shkatrru bonu besimtar lutu n kish ose n gjami shlyj krejt pi trunit e jepi vetes ma liri beso beso e kurr mos harro maj shpres en zot e per jet tone lufto ki ma guxim e nisja tash pi fillimit se jeta nuk osht film me nshu para marimit


Ky tekst u dërgua nga  shiphopCriminoso
Featuring: Phonix
Publikimi: 19/11/2008


Criminoso - Beso Ne Vetevete
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beso Ne Vetevete".
3. Video është e këngës "Beso Ne Vetevete", por nuk këndohet nga Criminoso.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Criminoso:


Komente 0