A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Crunkboys - Doktor Per Femen  (Feat. Insane-Tone)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2014

2014-09-01T23:21:28

Nana Nana Howw Yeahh
We r a new hit baby
we are a dactor
yeah Chaoz Yeah Inslane Ton In this sitt
doktor per femen jena naa Yeahh Howww
Yeahh

ChaoZ:
Doktor per femen e din kejt se jomm
qeshtu kohen e kaloj jo veq, me e thon
shum um terhjekin kurvat qe um dalin cullak
spojau ndali me ma prek po i krehi ma ngat
deshta jom po sjom kejt komplet
deshen vet qashtu qysh i du se un jom 1 shtet
qe fijen shkon qashtu qysh e kom n'plan
doktor per kto n'realitet kejt hajvan
i prisht jom per senet qe bohen mbi 18 vjet
nese sem beson shko pyte femnen vertetoje vet
pe lom tash jom n'club e relaxohem
me dhipa afer meje qe qdo dit ndrohen
dehemi kejt bohemi top dej n'menxhezz
me i qu ne hotel mas partyt po t'pres
per qeket doktoratur e kom edhee diplomen
pasi ta krij punen preferoj dhomen

Ref 2x
doktor per fena qe e kom profesion
doktor per femna per femna n'depresion
doktor per femna per ta shum ideal
e di punen si me qen profesional

InsaNe-Tone:
E din kejt wlla qysh e qojm punen
E din kejt na kur shkojna e qa bojna t'shtunen
t'shtunen wikend dita kejt e jona
doktor per femna me kon ket nuk e lona
bona drass kejt me defekt
jo veq femna po kejt per na kajn respekt
po ndjehem si doktor jom kejt n'trip
leje si doktor po ndojher edhe si vip
edhe pse jom i pim vazhdoj me pi tekilla
jom ka menoj me i quu femnat n'villa
Jom zhyt n' vit femnat tuj livrit
jom ka boj tripa jom bo kejt shitt
Nuk kom nevoj per pare e per vetur
femnat jon ar e un arkitekturr
shum i pitt per to kejt n'trip
ndjehem i chmendur kejt tu qellit


Ky tekst u dërgua nga Lirka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019