Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Curri Pamon - Kapu Ti  (Feat. Dj Blunt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/04/2012

2012-04-28T23:32:19+00:00

Featuring

Dj BluntKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kapu Ti" kënduar nga Curri Pamon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet