Cyanide

Cyanide Dhe Gjira Vijnë Me “Nostalgji”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-10-2015]
Reperi i njohur Cyanide ndonëse kishte kohë pa publikuar ndonjë projekt muzikor ai ka mbledhur forcat bashk me këngëtaren Gjira Kajtazi, e cila poashtu kohëve të fundit nu kka qenë shumë atraktive, për të sjellë së bashku një bashkpunim.

"Nostalgji" titullohet kënga e dyshes e cila është publikuar sot në youtube në versionin Lyrics, e ndërsa ende nuk dihet nëse do të realizohet edhe me videoklip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Cyanide Dhe Gjira Vijnë Me “Nostalgji”

  Cyanide - Nostalgji (Feat.Gjira) [Teksti dhe Klipi]

Komente 1