Cyanide

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ushtarin Tem” Nga Cyanide Dhe Vesa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[07-03-2014]
Reperi shqiptar që vepron në Amerikë, Cyanide, ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me këngëtaren e re nga Gjakova, Vesa Smolica.

Kënga titullohet “Ushtarin Tem” dhe është punuar nga Tony Fadd, që në muzikë duket fenomenale.

Tematikën e ka ideuar dhe shkruar Cyanide, kurse kritikat ndaj elitës aktuale shtetërore i vuri në video produksioni EMF Creative.
 (Telegrafi)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Ushtarin Tem” Nga Cyanide Dhe Vesa

  Cyanide - Ushtarin Tem (Feat.Vesa Smolica) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0