Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cyanide - All On Me (Feat. Marka & N.A.G)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Chorus:
Marka:
They say it's all on me,
nobody else can account for,my actions if I acted,I'm down for,
and if this is what it's goin be,
then this goes out to my hood,and you can tell'em im good,
so if it's all on me,
Im not goin drop,and Im never goin Stop,
if you can't push to the limit,or rise to the top....
then it's ALL ON ME...

Cyanide:
1 jet mi jetu,1milion e ni mi drejtime,
per 1 jet ti shkruj une ty,1milion e ni mi tregime,
jeta nalet plot arsye,mirëpo niset me ni t'qime,
konkrete sene shum t'rralla,1milion e ni mi premtime,
kshtu qe mushknit tim i mushi,ngo ti qka po thot axhushi,
fol edhe ha mut sa t'dushti,un rri i nxet si prushi,
Jetmiri kurr nuk nalet,daj un ti livriti malet,
le ne ferr shpirti te kallet,se kurr nuk nin qe po falet,
se kur t'bohet zor,senin ma t'vogel se dorzoj,
kurr ski me m'pa ne dy guj,flamurin e bardh kurr se qoj,
kon se shkeli krejt i rrxoj,Orginall nuk imitoj,
qysh ta lyp momenti si shef un e boj... un e boj...
pi at hershit kur ja nisa,bona be s'mirrna me miza,
sem ha kari sikur bari,ti mys ni milion qeliza,
ska mo qmime po ka priza,Cyanide plot me surpriza,
qendroj kur krejt i kap kriza,si piramida te Giza.

Chorus:
Marka:
They say it's all on me,
nobody else can account for,my actions if I acted,I'm down for,
and if this is what it's goin be,
then this goes out to my hood,and you can tell'em im good,
so if it's all on me,
Im not goin drop,and Im never goin Stop,
if you can't push to the limit,or rise to the top....
then it's ALL ON ME...

N.A.G:
Shume lehte eshte me qit doren me lyp ndihme pej tjeter kujt,
shum lehte perfundon n'lajme kur njerzia ta qesin ujt,
Ishe sot,neser s'je,folin mire tut shti n'dhe,
Sa t'jem ksajde,zbashku hajde,sa per ni jete sa me t'mire,
po kurkush nuk ta bon,ti vetes qa ja bon
as ni person nuk t'don,kur veten nuk e don,
kto sene nuk i thom,veq se mire po tingllon,
po e kom shancen n'mikrofon,e rastsisht dikush m'ngon,
e krejt njerzt i ngje,shkon e ju tregon,
se veq dikush veshet ma mir,nuk asht ma inson,
veq se shpin e ki 7 kate,nuk ta bon ma t'gat,
besom vlla s'ta kom inate,po qa pot vyn kur e ki thate,
Ki shume njerz pa kafshate tu punu prej 7've n'7,
prap se prap barkun that qysh e pati kjo nafak,
kerkush durte nuk i hape gjithqka per mu ish kon shtrejt,
skom qa boj,e dhezi njo,i msheli syt,e shkon e flej...

Chorus,
Marka:
They say it's all on me,
nobody else can account for,my actions if I acted,I'm down for,
and if this is what it's goin be,
then this goes out to my hood,and you can tell'em im good,
so if it's all on me,
Im not goin drop,and Im never goin Stop,
if you can't push to the limit,or rise to the top....
then it's ALL ON ME...


Ky tekst u dërgua nga  tbakatilCyanide
Featuring: N.A.G
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/05/2013


Cyanide - All On Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All On Me".
3. Video është e këngës "All On Me", por nuk këndohet nga Cyanide.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cyanide:


Komente 0