Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cyclone - Nuk Jom Ma I Forti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

11/08/2011

2011-08-11T04:49:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Jom Ma I Forti" kënduar nga Cyclone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Cyclone:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet