Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Cyclone - Wrong Way

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wrong Way".
3. Video është e këngës "Wrong Way", por nuk këndohet nga Cyclone.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Cyclone - Wrong Way  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/08/2011

2011-08-11T04:49:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Wrong Way" kënduar nga Cyclone.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Bozzy - Wrong Way

,Ky sen u bo shum palidhje dit per dit
,me thik ndor tu hec
,Njerzt njo ka njo tu i prit
,Qysh ma i vogel jom halit
,Se kom dit qe ndodh sot ky sen
,Nana thot kuku per mu djali jem u tranu
,Veq naper burgje tu shku
,Dit per dit policia te dera
,jem bo me njoni tjetrin tu u vra
,si shqiptari me shka me gjak tu u la
,mos e livdo veten se dikush sahora ta qet fleten
,ja mer ftyren vetes ket sen nuk e boj perveti
,po per gjith rinin
,veq 1 zot nalt qe vendos kur neve me na varros
,nalu pak o dost boll jem tu u rras me probleme nkry
,a ki ti menje per njerzt qe i ke shkatrru
,kur ta mersh 1 plum ball jet sun ki me vazhdu
,kejta senet ki mi lon permas kurgjo nuk po thom
,veq ki mi ra pishmon bohet shum ron
,ki shok n'kra po apet nuk je kerka
=========================================
REF: 2x
,This is bein' so Wrong a'am sayin ur not Alone
,on this day is Givin up every-one
=========================================
,Problem gjith jeten une jom rrit menojsha
,qe boten isha tu e sill gjith thojsha ajt se bohet
,mir po te anej ish shum shtir po tu bojke bir
,njeri tash nuk pe njeh kerkon del thik tmshon per spital t'bon ti veq harron gjith qa perjeton
,aje tu e dit veten se ka je tu shku cilen rrug
,e ki mar ma shum pe din qe je tu u bo budall
,edhe veten spe nal gjykim ki me mar prej zotit
,kerkush s'ka met ndihmu kejt terr u bo nuk po sho
,sha osht ky ven sha ndodhi me neve nrrug gabum
,kem shku kuku qysh mu kthy kejt rrugt na u kan blloku se n'menjen tem t'kqijat njo ka njo mu kan palos ,n'ram , Po thot nana qato qe je N'gjilan mu ke bo haram , spo jetoj n'bot normale me ni fjal midis ,territ fakti pot kallxon se per qka jem kriju e kem ni zot t'madh veq ati muj mi BESU! .

=========================================
REF: 2x
,This is bein' so Wrong a'am sayin ur not Alone
,on this day is Givin up every-one
=========================================

Mr.Big - Wrong Way

Intro DuKaTi : n`Jet ka shum sfida, e ti menon qe osht fundi yt ( hë )
po mos harro, se nuk je i vetem ti n`ket rrug
...Keep going Big...

Verz : Mr.BiG

En shkoll fillore pa laps pa fletore
tu bo probleme ditore i vogel tu ik prej ore
babi jem ma bojke ftyren vetit ja morre
pse prej meje kurr nuk msove po krejt senet i provove
me shum mall t`kom prit biri jem t`qita ndrit
per me t`pa me 1 pozit me karakter t`kom rrit
a un ndryshova su bona djal qe rrin veq mshel
dojsha n`rrug me shok me nejt zemren tonve me jau qel
se kjo jet o si shpell nese hin sharron fell
nese sdin ki mu vyshk si lulja qe mir se ki mjell
muzika ish seni qe prej stresit um largojke
en studio me shok bigi qdo sen t`keq e bojke
pyfff..!! e konsomojke n`shkoll jo mo nuk shkojke
shoqnija mir per to ish veq hajgare kur bojke
e du rrugen prej rruges kom shum kujtime
nese t`thom vlla besom thiken sta lo mas shpine
jeta o interes dosti t`ndrron veq per 1 kime
mos ja qit doren en qaf kur prej ti spret kurrfar ndihme
spo du mu bo si krejt se krejt besom jon t`njejt
kjo bot sillet shpejt ski arsyje mem urrejt
du 10 vet mem n`gu du 10 vet mi drrejtu
spo du 100 mij qe emrin ma dijn fjalt sjon tu mi kuptu
ki mendime t`kqija kur em sheh n`trup me tattoja
ky djal i ri 18 vjet n `gjak i ka hi si smuja
jo be dosti sjom mangup e as nuk du me u bo
problemet i kom pjes t`jetes qe sun jetoj un pa to
t`kqijat vijn shum shpejt e t`mirat po vijn me kohe
nese si beson fjales tem ki me shkel eh ski me dal mo

Ref x2.

On my wrong way i dont wanna be deaf
On my wrong way dont walk on my steps
Everything can be left just never say dont
Hard to say what's right if you doing that wrong
Më Shumë Këngë Nga Cyclone:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet