Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.F.C. - Engjell  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

11/02/2009

2009-02-11T07:51:00+00:00Kam pare ne jete
cdo tingull ta ndjeja me lehte
dhe shikoja njehere
nje engjell te doja cdo here
kerkoj te largohem por
nje mendim, nje ndjenje nuk me len cdo sekonde cdo ore
vazhdoj te mendoj
kete zjarr ne zemren time nuk mund ta harroj
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Pj:2
ne zemer cdo tingull nje goditje e ndjej pran
por e di se nje shprese me mban
por premtoj une te vazhdoj
me nje engjell ne krah te me mbroj
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Pj:3
Ooou te harroj une pergjithmone
imazhi saj shpirtin tim ploteson
por une duhet te degjoj
ne zemer cdo goditje (te kerkoj)
Ref:
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah
Aaahh fluturoja me lart
aaahh me nje engjell perkrah


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet