Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Dontfuckwithalbanians

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dontfuckwithalbanians".
3. Video është e këngës "Dontfuckwithalbanians", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Dontfuckwithalbanians  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/10/2012

2012-10-09T05:41:52+00:00E sa her qe po rikthehem
E perdhonoj sikur tjet kurv ky mikrofon
Ska pidh motre qem ndalon zenin tim ti orkestro
Fuck-in biches TBA ..... e mos bej sikur se din se kush sundon
Saher pom ..... fshesin per gjdo viktima qe ska vetbesim
Qe jeton ne hidherim se ska guxim
E gjith njerzit po habiten po qudite po
Se gjdo kong qe un po nxjerr po del .....
Se qa menuan pidhat se me fjal fmish rrezohem
Po kta jan fmit e karit per kta un nuk shqetsohem
Mir e ka thon RREBELI kta me ne nuk kan shanca
Sa shum po fryhen e der dje kan qen FANSA
Prej SHQIPEVE TE PERGJAKSHME
Kjo loj kontrrollhet vet nga ne
E askush tjeter ti e di shum mir pse
E sa her qe ngre topin do ta dridh ....
E nuk ka diskutim kush o trim apo viktim
E sa her qe ngre topin BLOODY ALBOZ gjith andej


Ky tekst u dërgua nga Ermal
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet