Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

D.M.K. - Rritm Gangsterash

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rritm Gangsterash".
3. Video është e këngës "Rritm Gangsterash", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Rritm Gangsterash  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:38:38+00:00D.M.K.
..................................................
Merit per ata qe kan thy pare por mos u hiqni trima
E gangstera atje ktu vend e pa vend
...........................................
Por jo me mua kurva se ropt npidh jav qi
Shum zygjeroni fantazoni po kujn kari provokoni
.................... kurva pushoni shhttt
Prandaj ju duhet ta kuptuni ta msoni
Diferencen midis te verrtetes e nje iluzioni
Mos hani mut rrini urt kurrizi ju a zbut
Kur bie 1 plum pauu jua shkedhej trut
Ju dhunoj ju shkatrroj jo shqipe kam pervoj
Jam SHQIPE I PERGJAKSHEM e sundoj kete loj
Kujna po e shani naper keng pe kercenoni
Shum shum te eger gangstera mikrofoni
Doni shum te mashtroni realitetin se tregoni
Keni frik nga vdekja gjakun dot nuk e duroni
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet