Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Aspak  (Feat. Xha-c.t)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

28/06/2008

2008-06-28T22:55:45+00:00(DmK)
Aspak hey aspak nuk lejoj aspak hey aspak nuk ndegjoj aspak hey aspak nuk ndaloj aspak hey aspak
nuk meshiroj aspak hey kujdes me mua shqipe aspak hey aspak nuk hezitoj aspak hey un jam ki qi jom shqipe aspak hey aspak nuk toleroj

(DmK)
hey vooon kur e filloj 1 bit e perpunoj e boj gangsta shit hey yooo reper producent garant pa dyshim dit per dit nga 1 hit ej kjo nuk ka humbje me shtet pa viktima
un flas per realitet e ju boni vetem ryma jetoni si ne filma ender e rrezikshme ender genjeshtare genjeshtra shum e frikshme e quditshme ket fix perserite injoranc e verbuar kshu po flitet me mesazh
negativ femija nuk rritet a dol naj shenj vetem dhe pse kalojn vitet aspak nuk kam meshir une nuk perdor aaaaa un tverteten ty ta flasi un ne ty boj baaaaa
un e di ate qe di e ju dini ato qe dini un qendroj ketu larg e ju rini ati ku rini

(DmK)
Aspak hey aspak nuk lejoj aspak hey aspak nuk ndegjoj aspak hey aspak nuk ndaloj aspak hey aspak
nuk meshiroj aspak hey kujdes me mua shqipe aspak hey aspak nuk hezitoj aspak hey un jam ki qi jom shqipe aspak hey aspak nuk toleroj

(Xha-c.t)
Jam ai qe ti o ren qe ti venin sen ja nxen e po leh si 1 qen hey yoo shqipe sen ja vlen po qet mend aspak nuk ju japi mundesi jam qasi tipi qe nuk merem me femi
ti e din shum mir po te mbiti xhelozija a e ke nga dituria apo nga varferija a e ke se je budall a e ke se je idiot me mua ke kujdes kardinal kampion mos me provoko se aspak nuk toleroj me me prek ne tel un shqipe te denoj te paralajmroj aspak nuk frigoj ti nuk je pastru kuptoje nuk asht loj un po shaj mbi ata qe mas grave falsin shum bertasin nga inati dhe te gjitha plasin aspak nuk degjoj kta njerz te pa jet ju sjeni te deshtum ne ket loj te vertet

(DmK)
Aspak hey aspak nuk lejoj aspak hey aspak nuk ndegjoj aspak hey aspak nuk ndaloj aspak hey aspak
nuk meshiroj aspak hey kujdes me mua shqipe aspak hey aspak nuk hezitoj aspak hey un jam ki qi jom shqipe aspak hey aspak nuk toleroj


Ky tekst u dërgua nga Banda E Qart
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet