Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Sa Kupton Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Kupton Ti".
3. Video është e këngës "Sa Kupton Ti", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Sa Kupton Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

14/11/2009

2009-11-14T03:30:32+00:00



...
Hehahaha a e din se ne ket bot ka njerz qe jan krenar qe nuk din
Sa kupton ti
Yeaa ka njerz qe jan te shtypur
Qe jan mesuar te jen te shtypur
Qe jan krenar qe jan te shytpur
...

...
A je ti viktima e nje sistemi
Njeri i friksuar nga boja e nje kalemi
A je ti puntori sherbtori apo mbreti
I varferi ne mendime fukara mbeti (SA KUPTON TI)
A je ti student teorie antar i nje partie a ke numer shasie
Pjestar i nje turme pjestar i nje zhurme
Apo je si qen qe nuhat mas nje gjurme (SA KUPTON TI)
A je i bindur per ato qe di apo ashtu ke degjuar ashtu thua dhe ti
A je ti tregusi apo personazh tregimi
Mund te nxjer mesime por jo fakte prej nje filmi
SA KUPTON TI aq shum sa ty te mjafton
Me shum ti nuk kerkon se kufiri se lejon
Kufirin e mallkuar mendja jote e ka krijuar
Qe slejon ty te shikosh se te ka verbuar
...
A ke ti frik nga e verteta
E preferon genjeshtren se te detyron jeta
Vall opinioni i te tjerve esht ai
qe te krijon e nderton e te formon ty si njeri (SA KUPTON TI)
A e shikon ti veten dot ne sy
e urren ti boten se ste kupton ty
Po kur njeriu mbytet ka nevoj te degjoj qe kjo jet per te gjith nje dit do mbaroj
Ku je? Atje apo ketu?
A esht jeta monotone perdit deja vu
A esht ky nje test apo provim karakteri
nese pergjigja dihet ateher ku qendron misteri (SA KUPTON TI)
Mbase ti nuk duhet te kuptosh
Se dhe pyetjet do mbaronin dhe gjithcka do ishte bosh
Prandaj duhem un e prandaj duhesh ti
qe te vazhdoj perseri kjo tele-komedi


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend




Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet