Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Cfare Do Nga Mua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cfare Do Nga Mua".
3. Video është e këngës "Cfare Do Nga Mua", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Cfare Do Nga Mua  (Feat. F-Tim & Ada)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ada

Featuring

F-Tim

17/12/2009

2009-12-17T13:20:02+00:00D.M.K
....................
Ti gjith po kalon afer meje dhe ben sikur s'shikon
Ti pershendet djemt e tjer vetem mua sme takon
Don ta mshehesh thell ne zemer ate ndjejn qe te mungon
Ske nevoj ta thuash ti me fjal se syt e tu po e tregojn
Hajde hajde ti me mua hajde vajz me tako
Leri ti lojrat e tua por ne sy me shiko
Ate ndjen qe ke per mua hajde ti ma trego
Se edhe une po te pres eja eja zemer o
....................

Ada
....................
Qfar do nga mua me trego
hajde tek mua zemer o
....................

F-Tim
....................
Kallxo qa po do pi meje t'kallxo qa po du pi teje
Hajde qitu para meje kalle venin per mu nxeje
Mos u bo menjemadhe kishe une artugeth
Se qishtu jom un me tu afru minxi spret
E din edhe ti vet zemer kush ta bon nxet
Hiq pat prek une ty llokum ta boj zheg
Pom pelqen pot pelqej poma then pota thej
Une knej ti anej ti na kalle un pe vrej
Hajde te un se ti don givefuck
Po kalon ti ka une hey shary nal veq pak
Stop kthev ti 1 hap se syt pot sho qe pot dojn
E pershendet tjeter kon e mu pom shikon
Me sy po ma bon camon thes giridom
Hajde sa su bo von sa sja kom nis me tjeter kon
Thuma ti 1 fjal ta japi 1 gisht ....
Une ti bashk kur tja nisem nuk dina mu nal
....................

Ref:2 Ada
....................
O djal o djal e shikoj se ti mua me pelqen
Saher qe ti me she syt te shkelqejn
Me shikon me djemt e tjer kur un kaloj
Por naten veq per ty mendoj
....................

D.M.K
....................
Hajde hajde ti me mua hajde vajz me tako
Leri ti lojrat e tua por ne sy me shiko
Ate ndjen qe ke per mua hajde ti ma trego
Se edhe une po te pres eja eja zemer o
....................

Ref:2 Ada
....................
Qfar do nga mua me trego
hajde tek mua zemer o
....................

D.M.K
....................
Saher qe po rrikthehem ne muzike e hip--hop-it
Po sjell si qakq po sjell vetem hitssssss
Kjo osht pjes e kenges qe fillon te behet e nxet
Nese dhe ti me do mua atëher qka po pret
Un e kuptoj shum mir po pse ti nuk ma thua
Hajde hajde zemer me trego qfar do nga mua
U bo shum koh e gjat qe pres vetem per ty
Dashurin qe ke per mu ta shikoj ne sy
Ti vjen afer meje dhe perseri largohesh
Mer guximin te me tregosh e perseri pendohesh
Mbase ti nuk do te lidhesh por do thjesht aventuren
Te pershtatur ne gjdo menyr sosht problem kurr
Dua te jem afer teje sikur edhe 1 qast
Prandaj hape ti zemren tende mos e hup ket rast OK
....................

Ref:4 Ada
....................
Qfar do nga mua me trego
hajde tek mua zemer o
....................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet