Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.M.K. - Nuk M'njeh Mir  (Feat. Kobra A.k.a Helmusi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kobra aka Helmusi

09/10/2010

2010-10-09T22:51:15+00:00Dmk Saye:Hahah DMK Yee,Kobra is T'Madfucukz Bloody Alboz Un Te Garantoj,Dmk is Beatz,Qe Kte
instrumental Nuk E Gjen Dot Online, Bitch

Ja Qe Vjen Edhe Nje Dit Qe,Mund Te Flasi Lloj Lloj Kari
Njerz Qe Rrojn Per Inerci,Dhe Per Munges Varri
Kush Po Tallet,Injorohet Kush Po Del i Shari
Jam Shum Lart,Prandaj Ti Sme Shikon Dot Mu Pik s'Pari
Jan Shum Njerz Qe Rrin,Te Kari im Si Lopa Tek Bari
Nuk Ka Drit Per Kta,Viktima Se Sju Punon Fanari
E Peshojn Veten Gabim,E Ka Fajin Kandari
Aj Fshatari i Palari,Qe Flet Pa Turp i Pari
Nese Fjala Nuk Peshon,Del Edhe Gomari
Nese Je Reper Dhe,Do Emer Merre Kalimtari
Se Per Rep Shqip Ne Bejm,Rap Revolucionari
Sepse Grupi Tba,Ka Zemer Te Vertet Shiptari
Sepse Esht Nje Lidhje,Qe Prej Amerike Ne Kosov
DMK Dhe Kobra,Qe Nga Fjeri Ne Gjakov
E Ne Qdo Cep Te Botes,Pyet Per Ne Jemi TBA-ej
E Ti Ha Mut Prej inati,it Aint Shit That u Can Say

Ref:
Ti Nuk Me Njeeeee,S'Me Njeeeeee
E Ha Mut Sa T'Duash Se Mu S'Me Nje
Ti Nuk Me Njeeeee,S'Me Njeeeeee
Fol Per Dike Tjeter Se Mu S'Me Njeeee
Ti Nuk Me Njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pse E Mban Gojen Hapur,Qfar Karin Ke?
Ti Nuk Me Njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
E Kta Pidha Bejn Mir T'Bajn,Distanc Se Nuk Na Njohin Hiq


Dy Zero Ni Zero,A Po Doni Lek a Ero
Kallxo Ti Qka Don Qero, Lamborgjini a Hamero
A Po Doni Muziken Ma T'Fort a,Po Doni Me Ja Nxjerr Zorrt
A Po Doni Me Ja Qi Ropt ,Mi Rrxu Inatgjort
Te Ton Ane Mban Dashni Per Tba-ej
Shqipet e Pergjakshme Dmk-ej,Haha Kerkush Sun Na Thej
Knej Anej T'Gatshem,Me Kersit Si Topi
Katili D.M.K,Vjen Edhe Babloki
Per Gjdo Rast,Un Me Kast Ta Nxej Telin
Jo Kshtu Ashtu,Nanen Kush e Shaft Rebelin
Ti Sna Nje Shokgji,Jom Skivjanali
100 Vet Permrapa,Ruju Se T'Boj Hi
Pusy Ti Nuk Na Nje,Perme Un e Di Qe Ti Fol Kot
Veq Ni Sen Po Ta Thom,Ska Si Na Pasha 1 Zot
Hej Dmk Kalle Qat Refren,Edhe Kallxoju Ktyne
Qe Hajn Mut Per Ne,Qe Nuk Na Njohin

Kobra Saye :Yee Shqipe E Pergjakshme,Histori e Repit Shqip

Ref:
Ti Nuk Me Njeeeee,S'Me Njeeeeee
E Ha Mut Sa T'Duash Se Mu S'Me Nje
Ti Nuk Me Njeeeee,S'Me Njeeeeee
Fol Per Dike Tjeter Se Mu S'Me Njeeee
Ti Nuk Me Njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Pse E Mban Gojen Hapur,Qfar Karin Ke?
Ti Nuk Me Njeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
E Kta Pidha Bejn Mir T'Bajn,Distanc Se Nuk Na Njohin Hiq


Ky tekst u dërgua nga  GjiGanTi   Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet