Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - Mbrapa Kraheve Le Te Flasin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbrapa Kraheve Le Te Flasin".
3. Video është e këngës "Mbrapa Kraheve Le Te Flasin", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - Mbrapa Kraheve Le Te Flasin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

28/06/2010

2010-06-28T16:49:31+00:00E kam filluar diten e par tjetes time me shum lot
Erdha ne ket bot un nuk qaj me dot
Se kam pasur mosmarveshje me ate qe me krijoi
Jom aq i cuditshem tok zoti sme kuptoi
Kan kaluar shum vite qe kur kam qen femi
Por gjithcka me kujton perseri
Me kujtohet kur kam par per her te par njeri qe vuajtke
Me gjak ne fytyr dikush tjeter e gjuante
Kam par nje nën qe rriste djalin e saj duke qar
Se aj ne dor 1 thik e kishte mar dikush e kishte shar
Dhe ky u nis per ta vrar dhe per 1 fajl goje ky djal shkoj ne varr
Kam par polic qe vjidhte me shum se 1 hajdut
Aq shum korrupsion sa ti pshtjellon trut
Nje shtet qe ndimonte kriminelin jo viktimen


Ky tekst u dërgua nga Xh-g
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet