Më mbaj mend (për 1 muaj)


D.M.K. - I'm A Gangster

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I'm A Gangster".
3. Video është e këngës "I'm A Gangster", por nuk këndohet nga D.M.K..
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

D.M.K. - I'm A Gangster  (Feat. Xha-ct)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

18/08/2008

2008-08-18T14:36:14+00:00D.M.K.
...................................................
Shqipe i pergjakshem the mothofucyk gangster shqipe i pandalshem
Jam ai qe pidhat i dermon i acaron pidhin e motres perqafon
Kushdo qe guxon te hapi gojen te provokoj te me testoj
E shpartalloj rigjeneroj e masakroj
Jam ai qe te drejten e fjales ta ndaloj
Jam ai qe edhe endrrat e tua ti dhunoj
Nese thua qe kto jon veq fjal e jo vepra
Ta shpoj ballin qe ta plas gjakin 200metra
Sa per realitet me te verrtet se un nuk ka
Se kush je se qysh je se qa ke kari sma ha
Ti nuk do problem me mua mos genje ti nuk do
Ti nuk je ai qe thua rri urt mos mashtro
Nese ke arritur qe te gjesh budallejn
Por ne kto rrug ki kujdes se ka UJQER TE MEDHEJ
...................................................


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga D.M.K.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet