A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

D.o.G. - Puff 'n' Blow  (Feat. Dj Blunt)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Featuring

Dj Blunt

Këngë e albumit:

"Dj Blunt"

Këngë e albumit:

"The Album Nr.1"


uuuuuuuuu hej master puff dog shit come on baby.. yeah aha COME ON
bumba lowe
You really don't know what you think man past treeze man i wanna just puff and blow, you really don't know give a shit man past treeze man . i wanna just puff and blow. you really dont know what you think man past treeze man i wanna just puff and blow


Ky tekst u dërgua nga Straffer
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019