D.U.D.A.

D.U.D.A & Lyrical Son Thojnë “Po Dojn Me Na Pa”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[01-05-2016]
Bashkëpunimi i radhës në repin kosovar pritet të vijë ndërmjet reperëve nga Gjilani e Prishtina.

Janë këta Duda e Lyrical Son. Përmes një postimi në Facebook Duda ka njoftuar se kënga e re do të quhet “Po dojn me na pa”, e cila do të vijë edhe me videoklip.

Duda së fundmi ka publikuar këngën “Hajde” në bashkëpunim me Gold AG, e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku.

Kurse Lyrical Son ka publikuar ditë më parë remiksin e këngës “Hey Hey Hey”.
 (Telegrafi)

D.U.D.A & Lyrical Son Thojnë “Po Dojn Me Na Pa”

  D.U.D.A. - P.D.M.N.P (Po Dojn Me Na Pa) (Feat.Lyrical Son) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0