Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. Vjen Me Një Supervidoklip Në Bashkëpunim Me The Mike

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22
[25-12-2012]
Pajtimi i Gjaqev quhet kenga nga Duda & The Mike qe eshte publikuar para disa dite por ata vendosen qe tja bejn edhe vidoklipin te cilin e kan publikuar ne youtube
Kjo kenge po pelqehet shum nga fansat e HipHopit dhe videoklipi i saj po konsiderohet si me i miri i te gjitha kohrave ne RapShqip.      D.U.D.A. - Pajtimi I Gjaqev (Feat.The Mike) [Teksti dhe Klipi]
Dergoi: kasstriottKomente 0